gonjimini projects

تا الان برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:با درود و وقت بخیر

- نیازمند نیروی اجرای مسلط به ووردپرس برای سایت فروشگاهی gonjimini به زبان انگلیسی .

- با حدود 500 ایتم که هر اینم حداقل 5 تصویر دارد و 1 ویدیو . لازم هست تمام عکسها و ویدیو ها نامگذاری درست بشود.(alt نیم ها رعایت شود)

-کاهش حجم عکس ها . تغییر فورمت و اپتیمایز کردن انها در صورت نیاز.

-در مجموع تمامی شرایط SEO  از ابتدا به طور حرفه ای رعایت شود.

-تمامی کلید واژه گان به زبانهای انگلیسی و اسپانیایی تهیه شده است و یک نیروی اجرایی جهت بارگذاری ها و کد نویسی و سایر امور مربوط به سیو نیازمند است.

نکته : - میتوان به صورت پروژه ای و موردی کار کرد و بعد از اتمام یک پرژه هزینه ان پرداخت شود و وارد مرحله بعد شد.

در صورتی که در راستای اجرای این پروژه تجربه دارید و علاقه مند به اجرای آن هستید لطفا با شماره واتس اپ تماس بگیرید و رزومه و سایتی که قبلا کار کردین و یا در حال اجرا دارید را ارسال بفرمایید.

0086-18576735535

با تشکر


+8500
+115434

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.