به یک نفر جهت تایپ کمتر از ۳۰ صفحه متن و چند تا ویس تایپ دارم که میخوام بنویسن. (حدود ۱۰ ساعت)

تا الان برای این درخواست 56   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


تایپ یک متن تقریبا ۲۰ صفحه ای دارم که تا شب میخوام ارسال بشه بهم.

ضمنا تقریبا۸ الی ۱۰ ساعت ویس دارم که میخوام ویس دارم که میخوام ویس رو بصورت تایپ بنویسه. ( فارسی استاد صحبت میکنه، چند تا دونه کلمه انگلیسی هم ممکنه بگه خیلییی کم)

ویس مثلا ۱۰ ساعت باشه. ۵-۶ ساعتشو باید بنویسه.چون فقط صدای استاد رو میخوام تایپ کنه. صدای بچه هارو نمیخواد! جزوه نویسی کنه.

بگید ساعتی چند میگیرید برای ویس

و صفحه ای چند برای تایپ متن. اون کار تایپ متن رو تا شب اول میخوام

تبادل تماس هم در تلگرام میخواهم که بفرستم فایل رو.

پروژه رو هم بصورت اعلان اگهی گذاشتم


+8500
+112182

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.