طراحی با nodjs

تا الان برای این درخواست 10   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام خدمت دوستان

دوستانی که در زمینه طراحی وب سایت یا نرم افزار مخصوص بازارهای مالی تجربه دارند ممنون میشم برای این پروزه پیشنهاد بدن

ما برای شاگردهای خودمون تو آموزشگاه فارکس و ارز دیجیتال احتیاج به یک سایت برای دریافت معاملات آنها داریم که سایت معاملات را دریافت کنه و بعد از یک سری محاسبات اردرهای آنها را از طریق API به صرافی و بروکر بفرسته.

ما امکانت دیگری از قبیل ریز معاملات و مدیریت ریسک و خیلی پارمترها را در این سایت خواهیم داشتو با توجه به سطح دسترسی افراد و پرداخت هزینه باید امکانات سایت برای آنها تغییر کند.

باید در پنل مدیریت تمامی پارامترها را کنترل کنیم.

قبل ما این پروژه را با Php  به ادرسی که در زیر میفرستم درست کردیم ولی یکسری مشکلات داره که تصمیم گرفتیم به خاطر سرعت با node J s  نوشته بشه.

ادرس سایتی که قبلا درست کردیم به یوزر و پسورد دیمو در زیر آورده شده

app.kanza.group

user:09141853566

pass:test


+8500
+114989

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.