ربات و سایت ترید از سیگنال تلگرامی

تا الان برای این درخواست 21   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


ما یک کانال سیگنالدهی در تلگرام داریم که سیگنال لانگ و شورت میزاریم  زمانی که سیگنال لانگ گذاشته بشه معامله باید به صورت لانک باز بشه و شورت هم یعنی معامله شورت باز بشه

توضیحات کامل تر رو ای دی تلگرام بفرستید داخل تلگرام کامل میفرستم به دلیل خصوصی بودن پروژه .

ربات خیلی کامل تر هست و این خلاصه ای خیلی کوچک از قابلیت ها برای اشنایی شما دوستان است ‌.

خواهشمندم فقط و فقط برنامه نویس متعهد و خوش قول ای دی تلگرامشو بفرسته تا اونجا صحبت کنیم و بعد به سایت برگردیم هزینه و زمان رو ست کنیم .

ای دی تلگرام بفرستید پروفایل و پروژه هاتون برسی میشه و بعد پیام ارسال میشه 

با تشکر از شما دوستان عزیزم ‌.


+8500
+128669

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.