طراحی و برنامه نویسی اختصاصی و حرفه ای سایت فروشگاه اینترنتی پیشرفته ووکامرس

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

​باسلام 

طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی با ووکامرس .. که در سطح کاملا پیشرفته باید انجام بشه با امکانات گسترده و کامل و جزئیات زیاد.. که باید تمام توسعه ها و شخصی سازیها و افزونه نویسیهای اختصاصی لازم انجام بشه ...

  • بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته شده بالاتر از 5 ملیون تومان هست .. که در موردش توافق خواهد شد.
  • فقط و فقط دوستانی که تخصص کافی دارند و تسلط کامل بر ووکامرس و افزونه نویسی و زبانهای لازم پیام بدن ..
  • حتما توجه داشته باشید لطفا که  بدون ارائه نمونه کارهای مشابه و در سطح قابل قبول و همچنین قابل استناد به اینکه متعلق به فریلنسر هست ، اصلا وارد گفتگوهای بعدی نخواهیم شد.
  • psd گرافیک سایت اگر پروژش به مشکلی نخوره در حال طراحی هست.
  • اگر شما در زمینه اجرای Html گرافیک و قالب  و افکتهای گرافیکی چندان مسلط نیستید مشکلی نیست .. این قسمت هم بعدا به طرف دیگری واگذار میشه .. مهم داشتن تخصص بالا در برنامه نویسی افزونه ها هست.
  • جزئیات کار زیاد هست که خلاصه آن در یک فایل به صورت لیست تهیه شده که به پیشنهادهای مناسب تقدیم میشه.. برای بر آورد .. جزئیات ریزتر کار هم بصورت فایلهای توضیحی نسبتا طولانی تهیه شده که تقدیم فریلنسر منتخب میشه .
  • زمانبندی و شروع نسبتا فوری کار خیلی خیلی مهم هست .. شرطها و جریمه هایی برای تاخیر در نظر گرفته میشه.

+8500
+25720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.