جایزه 50000 تومانی مسابقه تلگرامی از طریق تنها یک پست تلگرامی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام یه ربات ساختم که میخام کاربراش رو برام افزایش بدین

شیوه افزایشم باید دقیقاً به این شیوه باشه

ابتدا تو این کانال به آدرس زیر عضو میشین

https://t.me/MovieFilmSearchEngine

پست آخر کانال رو عیناَ برای خودتون کپی و ارسال می کنین (فورادش نکنین – کپی و پیست کنین وبرای خودتون تو تلگرام ارسال کنین) حالا پست خودتون رو برای هر کی و هر کجا و تو هر گروهی که دوست دارین ارسال کنین یک نسخه ازون رو هم به آی دی زیر در تلگرام ارسال کنین.

@smhomaeiard

به اولین کسی که پست ارسالیش برای بندهارسالی از هر تعداد کانال دلخواه مجموعاً به بالای 10000 بازدید البته نهایتاَ توی 7 روز (به محض اینکه پستتون به بالای 10000 هزار بازدید رسید خبرم کنین از طریق تلگرام) برسه 50000 تومان هدیه میدم 

دقت کنین فقط و فقط به نفر اول

قبول کنین کار سختی نیست و احتمالا این اولیه پروژه کاملاً باز پارسکدرز باشه.

حسن این رقابت تو دنیای مجازی اینه که جایزش کاملا نقد و توی حساب پارسکدرز با هماهنگی قبلی بلاک شده و جاش محفوظه.


+8500
+80809

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.