تمامی مراحل طراحی و کد نویسی وب سایت به عنوان مرجع و پایگاه اطلاعات (نوعی سایت آگهی) با طراحی کاملا اختصاصی

تا الان برای این درخواست   19   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

طراحی و کد نویسی وب سایت  به عنوان مرجع و پایگاه اطلاعات (نوعی سایت آگهی) درباره مراسم عروسی. با توجه به اینکه کلیه مراحل اعم از طراحی و کد نویسی مورد نیاز است، احتمالا لازم است یک نفر به عنوان پایلوت با یک یا چند نفر دیگر همکاری کند که این مسئولیت برنده سفارش می باشد.

لطفاً "قیمت" و "زبان برنامه نویسی" پیشنهادی خود را در پیغام ذکر نمایید. حتماً قبا از پیشنهاد دهی فایل پیوست را با دقت خوانده و گرافیک سایت هایی که به عنوان مثال در شرح فایل نوشته شده مرور کنید

سایت ترجیحا در یک سرور لینوکسی میزبانی خواهد شد در نتیجه زبانهای بر مبنای غیر مایکروسافت در اولویت هستند اما در نهایت تصمیم گیری بر مبنای روزمه و توانایی خواهد بود و زبان برنامه نویسی تعیین کننده نخواهد بود. 

برخی ملزومات مربوط به قابلیت های سایت:

ü     وجود سیستم ثبت نام آنلاین برای کلاینت ها ( فرد یا شرکت یا بازدید کننده یا خدمات دهنده  ...)

ü     وجود صفحه مخصوص متناظر با هر بازدید کننده یا شرکت/خدمات دهنده ثبت نام کننده برای پیگیری های بعدی

ü     قابلیت آپلود و عکس و فیلم در صفحه مخصوص خدمات دهنده

ü     قابلیت نگه داری لیست علاقه مندی ها برای بازدیدکننده

ü     اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

و .. شرح کامل پروژه بعلاوه نمایی از نحوه طراحی صفحات و مطالب مورد نیاز مرتبط در فایل پیوست می باشد.


+8500
+43720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.