طراحی یا فروش سورس سایت کاریابی آنلاین مشابه پارس کدرز

تا الان برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و خسته نباشید خدمت همه مجری های عزیز

اون دسته ازدوستانی که نمونه کار حرفه ای دارن و بصورت حرفه ای وبسایت اختصاصی طراحی میکنن به این شماره 09013280901 در تلگرام  یا در همین پارس کدرز پیام بدن و رزومشون رو بفرستن 

دوستانی که در مشهد هستند هم  پیام بدن چون آگهی استخدام هست و بهتر هست که برای ارتباط حضوری درمشهد باشید.

وبسایت هم باید مشابه پارس کدرزباشه ولی با چند امکان بیشتر

اگر کسی ازدوستان هم وبسایت اماده مشابه پارس کدرز داره ادرس بده ببینم چون اگر مطابق خواستم باشه سورس روهم خریداری میکنم چون یکی از همکارای شما 80 روز زمان بنده رو تلف کرد و الان زمانی ندارم. 

ui سایت خیلی برام مهمه...ک قشنگ باشه و متریال

اگر ui مد نظرم نبود باید امکان ویرایش سورس در اسرع وقت روداشته باشید ک ب اون حالتی ک میخام درش بیارید...حداکثر زمان پروژه هم اگر قراره طراحی کنید ازصفر ، 33 روز، واگر سورسی برای فروش دارید 5 روز باتمام ویرایش های مدنظر هست!

درضمن ، موقع ارسال رزومه ، امکانات سورستون روهم بنویسید ک بطورمثال بخش مدیریتش چ امکاناتی داره یا بخش پروژه ها فلان امکانات رو داره!

سقف پروژه هم  4 تومن هست  ، قیمت های زیاد ندید چون قیمت های روز طراحی سایت بااین امکانات رو گرفتم و دارم.

برای صحبت های بیشتر رزومتون رو درتلگرام و یا همینجا بفرستید تابررسی بشه.

ممنون


+8500
+29447

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.