نوشتن سناریو و پروپوزال + بک اند + فرونت اند

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

برای یک پروژه اپ موبایل به فردی که همه یا یکی از توانایی های زیر را داشته باشه نیازمندم

الف: ایده پردازی، مستندسازی و نوشتن سناریوی یک اپلیکیشن موبایل ارائه آگهی و خدمات مانند نرم افزار دیوار شامل:
- استخراج و دسته بندی امکانات نرم افزاری ارائه دهندگان آگهی و خدمات
- استخراج و دسته بندی امکانات دریافت کنندگان آگهی و خدمات
- استخراج و دسته بندی امکانات مدیران بخش های مختلف نرم افزار
- امکان درج و ترسیم جداول و نمای کلی امکانات و دیاگرام پروژه بصورت ساده ترجیحا با استفاده از نرم افزارهای استاندارد در کنار توضیحات هر بخش
- آشنایی کامل با پنل های مختلف مدیریتی و توان ایده پردازی برای سهولت کار با نرم افزار
* داشتن نمونه کاري که بواسطه اون پروژه وب سایت یا اپلیکیشن اجرا شده به همراه طرح مکتوب الزامي هست

ب: برنامه نویس بک اند #C آشنا به Core MVC و طراحی سیستم های full stack بصورت Lowlevel با نمونه کار که  آشنایی کامل به بانک اطلاعاتی و بیگ دیتا و تکنولوژی های جدید طراحی، بهینه سازی، پیاده سازی پروسیجر ها و .. داشته باشه

ج:  برنامه نویس Android ، دارای سابقه در خصوص ساخت برنامه Native و آشنا به طراحی برنامه بر روی بستر ++C در Android Studio با نمونه برنامه


+8500
+50915

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.