برنامه نویس مسلط به Api وردپرس و ووکامرس

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

بنده نیاز به یک برنامه نویس PHP دارم که به موارد زیر مسلط باشه و تجربه کاری و ترجیحا نمونه کار هم در این زمینه داشته باشه :
1- آشنا به سیستم های مدیریت محتوای وردپرس و ووکامرس
2- آشنا به Api های وردپرس و ووکامرس
3- آشنا به افزونه نویسی برای وردپرس


یک افزونه در خصوص ارسال اطلاعات فروشگاه ووکامرس به برنامه اندروید نوشته شده که اولا نیاز دارم این دوست عزیز کار دیباگ اون رو انجام بده ثانیا موارد جدیدی رو در اون توسعه بده ثالثا در صورت توافق نمونه های دیگر اون رو هم برامون بنویسه.
در صورت تمایل لطفا موارد زیر را ارسال نمایید :
1- نام و شماره تماس 
2- میزان آشنایی و توانایی هاتون در خصوص موارد ذکر شده
3- نمونه کارهای انجام شده به خصوص در زمینه های ذکر شده (البته در صورت وجود)

با تشکر


+8500
+24549

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.