پیاده سازی امکان ایجاد جدول ( همچون جداول اکسل ) بر روی وبسایت با استفاده از زبان php

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

در بخشی از وبسایت ما مخاطب باید بتواند جداولی همچون جداول اکسل یا وورد را ایجاد کند و ویژگی های جدول را همچون تعداد ردیف و ستون های جدول ، رنگ سلول ها ، فونت ، اندازه سلول ها و ... را تعیین کند و تغییر بدهد.

در نهایت کاربر با زدن دکمه ی export می تواند از جدول طراحی شده ی خود خروجی گرفته و در مسیری مشخص روی هارد خود با فرمت jpg ذخیره نماید.

امکانات دیگری همچون موارد زیر نیز مورد نیاز است:

- ذخیره قالب های نیمه تکمیل شده ( مثلا ۸۰‎٪ یک جدول که آماده شد آن را ذخیره می کند تا برای ایجاد جداول بعدی بتواند این قالب را بازنشانی کند و از آن استفاده کند ) همچنین بتواند این قالب ها را پاک کند.

- امکان مشاهده فایل های jpg نهایی ذخیره شده و امکان پاک کردن آنها.


+8500
+47270

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.