استخدام برنامه نویس وردپرس

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

✅ استخدام برنامه‌نویس وردپرس 

ارسال رزومه به ایمیل:

ghahremaniamir917@gmail.com

▫️نوع همکاری: تمام وقت

▫️حداقل سابقه کار: دو سال

▫️موقعیت مکانی: تهران خیابان شهید بهشتی

▫️حداقل سابقه کار: کمتر از دو سال

?مسلط به:

 وردپرس، PHP، CSS، jQuery

?اگر قبلا روی قالب‌های مختلف وردپرس کار کردین، انواع پلاگین‌ها رو نصب و دستکاری و توسعه دادین، اگر به ساختار کلی وردپرس آشنا هستین و میدونین چطور هرقسمتش رو به سلیقه خودتون اگه خواستین تغییر بدین و از همه مهمتر در صورت نیاز میدونید چطور یک پلاگین برای وردپرس بنویسید رزومه ی خودتان را برای ما ارسال کنید.

ارسال رزومه به ایمیل:

ghahremaniamir917@gmail.com

+8500
+50613

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.