ادمین برای اینستاگرام

تا الان برای این درخواست   17   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان.

من چند تا پیج اینستاگرام دارم و میخوام که روزانه فردی برام مجموعا در روز یکساعت وقت بگذاره و 4 تا نهایتا 6 عدد پست تهیه کنه و بگذاره (در ساعتهای مختلف) . تقریبا نیمی از محتوا رو هم من خودم تهیه میکنم و فقط

مواردی که مد نظرم هست اینهاست :

1- جوری باشه که ایمنی به حد بالا رعایت شه و من مجبور نشم که یوزرنیم و پسوورد اینستام رو بدم و این در کنترل من بصورت ایمن بمونه و راهکارهای مربوطه رو بدونه

2- خوش سلیق و خوش بیان باشه و ادبیاتش قوی باشه

3- به سیاستهای هشتگ گذاری ، جلب مخاطب و دیجیتال مارکتینگ تا اندازه ی زیادی آشنا باشه

4- کار کردن با پلتفرمهای مرتبط با شبکه های اجتماعی رو بلد باشه.

علیرغم اینکه من مایل به بستن قرارداد سالانه هستم اما لطفا قیمت ساعتی بدین تا یه مبنای مشخص داشته باشیم
---

در صورت وجود همکاری مثبت طبعا بعد از مدتی کارهای جدیدتر هم فراهم میشه


+8500
+38242

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.