نگارش مرور ادبیات به زبان انگلیسی برای موضوع "فناوری های کمکی برای خواندن و نوشتن"

برای این درخواست   10   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

هدف این پروژه گردآوری و خلاصه کردن مطالعات علمی (مقاله های ژورنال) است که در زمینه ی فناوری های کمکی  برای خواندن و نوشتن  (Assistive Technologies for reading and writing) تحقیق کرده اند. نگارش این تحقیق به زبان انگلیسی هست و انتظار میرود محقق توانایی بالایی در خواندن و نوشتن زبان انگلیسی داشته باشد. مراحل تحقیق و نگارش این کار به طور اجمالی به شرح زیر میباشد:

1- یافتن چند نمونه مطالعه ی مرور ادبیاتی مشابه و تصمیم گیری (زیر نظر کارفرما) برای معیارهای انتخاب مطالعات، و همچنین داده هایی که باید از این مطالعات استخراج شود

2- تعیین چند لغت کلیدی برای انجام سرچ

3- سرچ کردن لغات کلیدی در گوگل اسکولار و جمع آوری مقالاتی که ممکن است معیارهای انتخابمان را داشته باشند

4- بررسی سریع همه ی مقاله ها برای چک کردن اینکه معیارهای انتخاب را رعایت میکنند یا خیر

5- برای مقالاتی که معیارهای انتخاب را رعایت میکنند جدولی در اکسل تشکیل داده شده و اطلاعات کلیدی هر مقاله در آن جدول وارد میشود، همزمان هر مقاله در حد یک پاراگراف خلاصه میشود (بدون دزدی ادبی). برای رفرنس دهی هم از نرم افزار مندلی استفاده خواهد شد.

6- برای سازماندهی خلاصه های این مقالات، این خلاصه ها باید به طرز معنی داری دسته بندی شوند. مثلا ساده ترین دسته بندی بر اساس خواندن یا نوشتن یا هردو می باشد.

انتظار میرود به طور تخمینی حدود چهل مقاله معیارهای انتخاب را داشته باشند. در طول انجام تحقیق قرارهای هفتگی اسکایپی برقرار خواهد شد تا کم و کیف کار بررسی شود و محقق راهنمایی شود. در صورت انتشار این تحقیق در ژورنال و یا کنفرانس، نام محقق این اثر به عنوان یکی از نگارنده ها درج خواهد شد. در انتها لازم به ذکر است که کیفیت اثر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد.


+8500
+30505

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.