جذب برنامه نویس ، طراح وب و گرافیست و بازاریاب

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

شرکت آی تی شیراز جهت تکمیل کادر فنی خود در بخش طراحی سایت و تبلیغات ، از طراحان سایت ، گرافیست های آشنا با طراحی وب ، و بازاریابان فعال در حوزه وب و تبلیغات اینترنتی جهت فعالیت حضوری و غیر حضوری دعوت به عمل می آورد.

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم هر چه سریع تر رزومه خود را با جزییات کامل و دقیق به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. دقت شود رزومه باید شامل مواردی مانند اطلاعات شخصی، سوابق تحصیلي و آموزشي ، سوابق کاری ، میزان دقیق آشنایي شما به زبان انگلیسي، سابقه بيمه ، حقوق مورد انتظار،  نحوه کار به صورت تمام وقت، نیمه وقت یا غیر حضوری، اطلاعات کامل تماس شامل شماره موبایل و تلفن و همچنین میزان آشنایی و تسلط شما با هر کدام از موارد ذیل باشد.

1- برنامه های حوزه گرافیک

2- زبان های برنامه نویسی

3- فریم ورک های CSS

4- سیستم های مدیریت محتوا/مدیریت فروشگاه

5-فریم ورک های PHP

 آدرس ایمیل : Idepardazanshiraz@gmail.com

یادآوری: رزومه های ناقص و فاقد موارد فوق، بررسی نخواهند شد


+8500
+31494

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.