نرم افزار قفل گذاری بروی فیلم های ویدوئویی از طریق تولید شماره سریال با توجه به شماره سریال کامپیوتری که فیلم در آن قرار است پخش شود.

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام. من یک نرم افزار میخوام برام طراحی بشه که روی فایل های ویدئویی (فیلم های آموزشی خودم) بشه قفل گذاشت . قفل هم به این صورت باشه که شماره سریال کامپیوتر طرف مقابل (خریدار فیلم های آموزشی)رو وارد نرم افزار کنم و یک شماره سریال تولید بشه  و اون شماره سریال رو به خریدار بدم که بتونه با وارد کردن اون شماره سریال , فیلم رو ببینه . یعنی اون فیلم قفل گذاری شده فقط روی همون کامپیوتر باز بشه . یک امکان مهم دیگه هم که نرم افزار باید داشته باشه اینه که هنگام پخش اون فیلم , اجازه تصویربرداری (screen Save) توسط نرم افزارهای خاص این کار رو به ظرف مقابل نده.

در این نرم افزار پسوند فایل های ویدوئویی میتونه بصورت exe هم باشه و فقط در صورتی پخش بشه که شماره سریال متناسب با سریال کامپیوتر طرف مقابل بهش داده بشه.

متشکرم


+8500
+41506

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.