پیاده سازی یک مقاله در ارتباط با خوشه بندی مقید

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,000,000 تومان

شرح پروژه:

سلام، موضوع ارائه، یک مقاله در مورد خوشه بندی مقید(Constrained Clustering) است. مقاله باید از مجله معتبر باشد و بطور کامل پیاده سازی گردد. همچنین اجرای پیشنهادی برای بهبود دقت پیاده سازی شده توسط مقاله نیز باعث پرداخت قیمت بهتری می شود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

LM saeedi

کاربر عادی

کاربر عادی

1,000,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 2 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 225
پنج ماه پیش

iamhossein

کاربر عادی

کاربر عادی

700,000 تومان

امتیاز 7.97 (بسیار خوب) از 33 رای
پروژه موفق : 40
رتبه: 122016
نه ماه پیش

180,000 تومان

امتیاز 8.59 (عالی) از 62 رای
پروژه موفق : 93
رتبه: 592
نه ماه پیش
+8500
+41192

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.