جذب پژهشگر دانشگاهی جهت انجام پایان نامه، نگارش مقاله - شبیه سازی و برنامه نویسی و سایر پروژه ها - کلیه رشته ها

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با تقدیم سلام و احترام

مجموعه ی پژوهشی بارانا به دنبال بروز رسانی واحد پژوهشی خود در زمینه های مختلف انجام پروژه های دانشگاهی و برنامه نویسی و شبیه سازی  از پژوهشگران  خبره و باتجربه، در کلیه رشته های مهندسی و علوم طبق شرایط ذیل دعوت به همکاری مینماید: 

# دارای روحیه کاری بالا و خلاق

# پژوهشگران دارای تجربه کاری خوب، در شرایط برابر دارای جایگاه ارجح هستند، به عبارت دیگر تجربه و تخصص در ارزیابی و رده بندی پژوهشگران عزیز، دارای ضریب بالایی خواهد بود.

# تمام رزومه ها از اقصی نقاط کشورمان مورد بررسی قرار می گیرد و موقعیت مکانی مطرح نمی باشد. 

# دارای شخصیتی مسوولیت پذیر و متعهد به توافقات

# دارای تسلط بالا بر مهارتهای لازم- افراد مبتدی و متوسط پذیرفته نخواهند شد.

#  پذیرش سلسله مراتب و تبعیت از آیین نامه های مجموعه ی پژوهشی بارانا

افراد خبره، متخصص و کاردان در این مجموعه، دارای وزن بالایی بوده و همواره جدا از حق الزحمه های مشخص شده، پاداشهای مالی بالا و امتیازات ویژه نیز برای این اعضای ارزشی ، در نظر گرفته میشود. 

افراد واجد شرایط رزومه تخصصی خود را در اسرع وقت به آدرس ایمیل  یا آی دی تلگرام زیر  ارسال نمایند. پیشنهادات داخل سایت ترتیب اثر داده نخواهد شد و صرفا رزومه های ایمیل شده، مورد ارزیابی قرار میگیرد.

barana.pazhoohesh@gmail.com

تلگرام: bskari@ 

شماره تماس: 09019435775

لطفا از برقراری تماس غیر ضروری، خودداری فرمایید.

 شکاری - مسوول واحد بروزرسانی

با تشکر 


+8500
+51070

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.