طراحی سایت مبتنی بر لاراول

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

هدف طراحی سایت با آخرین نسخه لاراول ، شامل موارد زیر:

1- صفحه اصلی سایت شامل فهرستی از پروژه های کاربران ، برترین ها ، به تفکیک موضوع.معرفی سایت ، شعار سایت ، آخرین پست های وبلاگ ، آخرین قرعه کشی ها و نتیجه برندگان قرعه کشی ، زمان مانده به قرعه کشی بعدی بر اساس روز و ساعت و دقیقه و ثانیه

2- صغحات ثبت نام . ورود کاربر(صفحه ثبت نام ، شامل فیلدهای سفارشی از قبیل تلفن همراه با تایید دو مرحله ای از طریق پیامک و ایمیل ، کد ملی ، جنس ، کشور ، نام و نام خانوادگی) ، در زمان ثبت نام ، کاربر باید شرایط سایت را پذیرفته باشد(مقررات و شرایط استفاده از سایت با کلیک روی گزینه ای در صفحه جدید نمایش داده می شود)

3- صفحه داشبورد کاربر ، شامل پیشخوان(خلاصه عملکرد کاربر و اعلانات برای وی) ، نمایه کابر (اطلاعات موقع ثبت نام با امکان ویرایش و تغییر گذرواژه) ، پروژه های کاربر(امکان افزودن پروژه و حذف و ویرایش پروژه ها - پروژه توسط کاربر تعریف می شود ، و توسط ادمین سایت بررسی می شود و در صورت تایید پروژه ، در همین بخش ، وضعیت پروژه از وضعیت در حال بررسی به وضعیت تایید شده تغییر خواهد کرد.هر پروژه شامل عنوان/فایل پیوست پروژه که پی دی اف یا وورد است/تصویر پیش نمایش پروژه که یک تصویر است/مبلغ/محل اجرای پروژه/تعداد کارمندان پروژه/زمان اتمام پروژه به ماه/امتیاز پروژه که توسط ادمین و پس از تایید ، مقدارگذاری می شود،امتیاز رای ، که پروژه پس از گذاشته شدن به آرای عمومی از طریق سایر کاربران امتیاز کسب می کند ، موضوع پروژه که از فهرست موضوعات مشخص شده در ادمین سایت اینجا لیست می شود و پلن پروژه که از پلنهای تعیین شده توسط ادمین سایت انتخاب می شود) ، صفحه پرداختهای کاربر(کاربر ، بصورت ماهانه مبالغی را به سایت پرداخت میکند ، که فهرست پرداختها در این بخش قرار میگیرد ، در این صفحه دکمه پرداخت جدید قرار دارد که کاربر با کلیک روی آن به صفحه مشخصات پرداخت هدایت می شود که شامل پلن مشخص از فهرست پلن های مشخص شده توسط ادمین سایت ، انتخاب و بر اساس مبلغ پلن ، پرداخت میکند و به درگاه بانکی هدایت می شود.و....) ، دریافتی های کاربر(ادمین سایت به برخی کاربران از طریق صفحه ادمین ، پرداخت انجام می دهد که مشخصات پرداخت شامل مبلغ ، تاریخ ، و شرح ، در این بخش دیده می شود.) ، پیامهای کاربر(پیامهای ادمین سایت به کاربر در این بخش دیده می شود.همچنین کاربر می تواند به ادمین پیام دهد و پاسخها در ذیل هر پیام دیده می شود)

3- صفحه تعریف پروژه جدید (عنوان پروژه  و سایر مشخصات پروژه که در بند 1 آورده ام)

4- صفحه مدیریت سایت ، شامل بخش فهرست کاربران با قابلیت افزودن کاربر/حذف کاربر/ویرایش کاربر و جستحو و نیز فیلتر کاربر /بخش مدیریت پیامها با امکان ارسال پیام به تمام کاربران یا یکی از کاربران و نیز پاسخ به کاربران/بخش فهرست پلن ها(عنوان پلن/مبلغ پلن/توضیحات پلن) ، بخش فهرست پروژه ها (که توسط کاربران تعریف شده و اینجا دیده می شود عنوان پروژه /کاربر تعریف کننده پروژه/مبلغ پروژه و وضعیت پروژه) که مدیریت سایت امکان حذف و ویرایش دارد و امتیاز دهی و تغییر وضعیت پروژه در این بخش تنها برای مدیر سایت فراهم است و می تواند وضعیت پروژه را از در دست بررسی به تایید شده تغییر دهد و نیز امتیاز بدهد و همچنین در صورتیکه ادمین به پروژه وجهی پرداخت کرده باشد ، فیلدهایی هست که مبلغ پرداختی و تاریخ پرداخت را و شح پرداخت را برایش اینجا می تواند وارد کند و پروژه را ببندد که در اینصورت کاربری که پروژه را تعریف کرده پس از بستن پروژه امکان ویرایش یا حذف آن پروژه را از فهرست پروژه هایش نخواهد داشت./فهرست واریزی ها که فهرستی است که کاربران بر اساس پلنهای انتخاب شده ، واریز کرده اند بحساب سایت/فهرست قرعه کشی ها که ادمین سایت می تواند قرعه کشی تعریف کند و در هر قرعه کشی ، مبلغی به کاربران برنده پرداخت بکند که عنوان قرعه کشی ، تاریخ قرعه کشی و فهرستی از کاربرانیکه برنده شده اند و پروژه های کاربرانیکه در قرعه کشی برنده شده اند در اینجا ثبت می شود و در صفحه اصلی سایت توسط همه بازدیدکنندگان سایت دیده می شود./بخش تنظیمات سایت شامل زبان سایت ، عنوان سایت ، شعار سایت ، واحد پولی سایت ، درگاه پیشفرض پرداخت در سایت

5- سایت می تواند شامل چندین مدیر سایت باشد که امکان دسترسی به هر یک از بخشهای مدیریت سایت برای هر کاربر مدیریت ، قابل تنظیم باشد.

6- سایت بصورت فارسی و با تاریخ شمسی بوده لکن انجین سایت باید چند زبانه باشد.یعنی فایلهای مجزایی که همه عبارات به کار رفته در همه بخشهای سایت ، از آن فایل زبانی خوانده می شود و در صورتیکه بخاهیم زبان سایت را تغییر بدهیم تنها کافی است آن فایل زبانی را ترجمه کنیم.در صفحه اصلی سایت هم لینکی برای تغییر زبان وجود داشته باشد.تاریخها در بانک اطلاعاتی بصورت میلادی ذخیره می شوند ولی در سایت بصورت شمسی نمایش داده می شوند و مورد انتخاب قرار می گیرند.

7- طراحی همه صفحات Responsive باشد.بخش مدیریتی سایت و هم بخش داشبورد کاربران با قالب Admin Lte طراحی شود.

8- امکان استفاده از درگاههای مختلف بصورت پلاگین در سایت وجود داشته باشد.یعنی پیشفرض سایت با درگاه بانک ملت کار می کند و این درگاه در قالب یک پلاگین در سایت نوشته شده ولی مدیریت سایت می تواند پلاگین های درگاههای دیگری را اضافه نماید.که در اینصورت بطور خودکار در هنگام پرداخت ، کاربر می تواند بر اساس پلاگین های نصب شده ، درگاه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب نماید.

شما مجاز به استفاده از اسکریپتهای مشابه در بازار و تغییر در آن که امکانات فوق را داشته باشد هستید.(اسکریپتهای خارجی)


+8500
+37368

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.