پارس‌کدرز چگونه کار می‌کند؟

از پارس‌کدرز بیشترین بهره را ببرید و رویای کاری خود را زندگی کنید.

پارس‌کدرز خریداران یا کارفرمایان را به مجری‌ها /فریلنسرهای خبره‌ای متصل می‌کند که برای انجام پروژه آماده هستند.


هیچ پروژه‌ای خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست

پروژه ثبت کنید

از طریق یک فرم ساده، پروژه‌ای که در ذهن دارید را شرح دهید.

سپس هر فریلنسر، با یک پیشنهاد مناسب، به پروژه شما پاسخ می‌دهد.

پیشنهادات را بررسی کنید، فریلنسر(مجری) مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای شروع پروژه مبلغ را گروگذاری کنید (به امانت بگذارید) هنگامی که پروژه شما تکمیل شد - و کاملا از نتیجه کار راضی بودید - از طریق سیستم پرداخت پارس‌کدرز به فریلنسر پرداخت کنید.

ثبت رایگان پروژه


مجموعه ای وسیع از مهارت‌ها

مجری متخصص پیدا کنید

فهرست فریلنسرهای رتبه‌بندی‌شده را در هر مهارتی جستجو کنید - یک انتخاب خوب می‌تواند کسب‌وکار شما را برای همیشه تغییر دهد.

جستجوی خود را بر اساس مهارت، رتبه و سابقه کاری فریلنسر انجام دهید و در صورت تمایل شخصا نیز از فریلنسرها برای ارسال پیشنهاد، دعوت کنید.

جستجوی مجری

به راحتی با مجریان سراسر کشور ارتباط برقرار کنید و با اطمینان پرداخت کنید

هر یک از پروژه های خود را به راحتی مدیریت کنید. دریافت فایل ها و به اشتراک گذاری بازخورد، مکالمات، همه از یک فضا.

پس از تکمیل پروژه، حاصل کار را مورد بررسی قرار دهید و در صورت رضایت با یک کلیک، دستمزد را پرداخت کنید. از طریق سیستم گروگذاری وجه پارس‌کدرز، تا قبل از دریافت حاصل کار پرداخت به مجری انجام نمی‌شود و تنها با رضایت و توسط خود شما وجه پروژه به مجری پرداخت می‌شود.

بررسی پیشنهادات

در هر پروژه، همه پیشنهادات دریافتی شما در یک صفحه جمع‌آوری می‌شود تا بتوانید به راحتی آن‌ها را مقایسه و بررسی کنید. پیشنهادی را بپذیرید که برای پروژه شما مناسب است و بلافاصله با پرداخت از طریق سیستم گروگذاری وجه (امانت‌گذاری) پروژه را شروع کنید.

سیستم گروگذاری وجه پارس‌کدرز از پول شما (به صورت امانی) محافظت می‌کند تا زمانی که شخصا اعلام کنید که از نتیجه کار راضی و آماده آزادسازی وجوه به مجری هستید.

برای مدیریت هر چه بهتر پروژه‌ها: پیام‌ها، فایل ها، توافقات، پرداخت‌ها و بسیاری موارد دیگر همگی در کنار هم قرار گرفته‌اند. اعلان (نوتیفیکیشن) بلادرنگ دریافت کنید. با مجری در صفحه مکالمه ارتباط برقرار کنید و به راحتی تاریخچه مکالمات خود را دوباره مرور کنید و به آن‌ها استناد کنید.


با یک کلیک پرداخت به مجری را انجام دهید

در پایان هر پروژه و تنها زمانی که کاملاً از کار انجام شده راضی هستید، شخصا از صفحه پروژه به راحتی پرداخت به فریلنسرها را انجام دهید. روی گزینه آزادسازی وجه کلیک کنید تا وجه برای فریلنسر شما آزاد شود.

پارس‌کدرز از طریق سیستم گروگذاری وجه (امانت‌گذاری وجه) تا زمانی که شخصا وجه را در اختیار فریلنسر خود قرار ندهید، پول شما را ایمن نگه می‌دارد. اگر از پرداخت پول به یک فریلنسر راضی نیستید، کافیست با ثبت رایگان درخواست داوری موضوع را به پارس‌کدرز اطلاع دهید. داوری به حل اختلاف شما کمک می‌کند.

گروگذاری وجه در پارس‌کدرز، صرف نظر از اینکه برای پروژه چه اتفاقی می‌افتد، پول شما را ایمن نگه می‌دارد.به فریلنسر خود امتیاز دهید

کیفیت کار فریلنسرها را بسیار جدی می‌گیریم. به همین دلیل است که ارسال بازخورد شما پس از اتمام یک پروژه برای ما بسیار مهم است.

امتیازی از پنج ثبت کنید، توضیحات بنویسید و تجربه خود را با مشتریان آینده به اشتراک بگذارید. بازخورد شما قطعا تفاوت زیادی ایجاد می‌کند.

همچنین شما می‌توانید برای قدردانی از تلاش فریلنسر، به ایشان پاداش دهید.

در هر زمینه‌ای متخصص پیدا کنید

با فریلنسر ها از سراسر ایران کار کنید.
تمام پروژه‌تان را در پارس‌کدرز مدیریت کنید.
با خیال راحت پرداخت کنید.

بعد از دریافت حاصل کار پرداخت به مجری را انجام دهید. بدون نیاز به پرداخت کارمزد.

به جمع متخصصین بپیوندید

فریلنسر شوید و کسب درآمد کنید

برای پیوستن به خانواده فریلنسرهای پارس‌کدرز، ثبت‌نام کنید و با تکمیل رزومه، انتخاب مهارت‌ها و ثبت نمونه‌کار‌ها خیلی سریع وارد بازار کار آنلاین شوید و با انجام پروژه‌های دلخواه، از تک‌تک مهارت‌های خود کسب درآمد کنید.

فریلنسر شوید


خودتان را متمایز کنید

یک پروفایل عالی بسازید

پروفایل شما با ارزش‌ترین منبع شماست. مشتریان هنگام تصمیم‌گیری در مورد اینکه با چه کسی در یک پروژه کار کنند، رزومه شما را مرور می‌کنند.
بنابراین ضروری است که خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید. رزومه خود را با به اشتراک گذاشتن تجربه‌های شغلی خود شخصی‌سازی کنید، مهارت‌های خود را تعریف کنید و داستان خود را بگویید. چند نمونه‌کار از خود را در بخش نمونه‌کارها نشان دهید، سعی کنید به قدر کافی، البته مختصر و مفید فعالیت‌های خود را شرح دهید و همیشه رزومه خود را به‌روز نگه دارید.جستجوی پروژه

پروژه‌های مناسب برای خود را پیدا کنید

به عنوان یک فریلنسر در پارس‌کدرز، ما به شما کمک خواهیم کرد تا مناسب‌ترین پروژه‌ها بر اساس مهارت‌ها و توانایی‌های خود را پیدا کنید. می‌توانید پروژه‌ها را به صورت دستی جستجو کنید یا حساب کاربری خود را تنظیم کنید تا روزانه از پروژه‌های جدید مرتبط با تخصص خود مطلع شوید. پروژه‌هایی را پیدا کنید که با مهارت و توانایی شما مطابقت دارند، سپس یک پیشنهاد قانع کننده به خریدار ارائه دهید تا پیشنهاد شما پذیرفته شود. 1 پیشنهاد در هر روز به صورت رایگان ارسال کنید، اگر می‌خواهید پیشنهاد‌های بیشتری داشته باشید یا به طور همزمان چندین پروژه انجام دهید، می‌توانید حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

جستجوی پروژه

به راحتی با خریداران / کارفرمایان سراسر کشور و خارج از ایران ارتباط برقرار کنید

یک فریلنسر به خوبی می‌داند که مدیریت پروژه فراتر از تحویل کار در پایان هر پروژه است. فریلنسرها باید با کارفرما تعامل و همکاری کنند، تصمیم‌گیری و در مواقعی تجدیدنظر کنند و پاسخ دهند. بنابراین شما می‌توانید به کمک پارس‌کدرز به راحتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، فایل‌ها را به اشتراک بگذارید و بازخورد دریافت کنید.


پیشنهاد ارسال کنید

وقتی پروژه‌ای توجه شما را به خود جلب کرد، یک فرم پیشنهاد تکمیل کنید و با مشتری (خریدار) وارد مذاکره شوید. اگر سؤالی دارید - از آنها بپرسید، اگر پیشنهادی دارید - آنها را مطرح کنید. قیمت‌های واقع‌بینانه و مهلت انجام تنظیم کنید. به همین راحتی!
از لحظه‌ای که پیشنهاد شما انتخاب می‌شود پارس‌کدرز امنیت مالی پروژه را تامین می‌کند. خریداران از ابتدای کار، پول را در حساب پارس‌کدرز به امانت می‌گذارند.
برای پروژه‌های بزرگ، می‌توانید با توافق با خریدار، پروژه را فاز بندی کنید و پرداخت وجه و دریافت دستمزد را مرحله‌ای انجام دهید. یعنی در ابتدا وجه فاز اول گروگذاری گردد و هر بار که مرحله ای از کار به اتمام رسید و مورد تایید قرار گرفت وجه آن بخش دریافت شود و با گروگذاری وجه فاز جدید، پروژه وارد مرحله بعدی شود.


با تحویل کار، دستمزد خود را دریافت کنید

از لحظه‌ای که پیشنهاد شما انتخاب می‌شود یعنی کارفرما وجه پروژه را گروگذاری می‌کند، پارس‌کدرز امنیت مالی پروژه را تامین می‌کند. خریداران از طریق سیستم گروگذاری وجه، پول را در حساب پارس‌کدرز به امانت می گذارند، به این ترتیب با خیال راحت نسبت به انجام پروژه اقدام کنید و حاصل کار را به خوبی تحویل دهید. با اعلام پایان کار توسط شما خریدار اقدام به بررسی می‌کند و با تایید کار وجه به حساب کاربری شما منتقل می‌گردد.
اگر در خصوص نتیجه کار با خریدار وارد اختلاف شدید، کافیست با ثبت رایگان درخواست داوری موضوع را به پارس‌کدرز اطلاع دهید. داوری به حل اختلاف شما کمک می‌کند.
گروگذاری وجه در پارس‌کدرز، صرف نظر از اینکه برای پروژه چه اتفاقی می‌افتد‌، دستمزد شما را ایمن نگه می‌دارد. اگر کار در زمان مقرر و به درستی تحویل شده باشد حقی از شما ضایع نمی‌شود.امتیاز دریافت کنید و امتیاز دهید

پارس‌کدرز یک بستر آنلاین کار و محیطی حرفه‌ای است بنابراین کاربران پارس‌کدرز نیز انتظار تجربه حرفه‌ای دارند.
کارفرمایان شما در پایان هر پروژه با توجه به کیفیت تجربه خود، شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و امتیاز و نظرات خود را در مورد شما به اشتراک می‌گذارند.
فریلنسرهایی که به طور مداوم امتیاز بالایی کسب می‌کنند، رتبه‌های بهتری خواهد گرفت و بیشتر مورد توجه و در معرض دید کارفرمایان قرار خواهد گرفت و در نتیجه از موفقیت بیشتر در پلتفرم پارس‌کدرز سود می‌برند.
شما نیز می‌توانید در پایان هر پروژه تجربه کار با کارفرما را در قالب امتیاز و نظر ثبت کنید.

به جمع فریلنسرهای پارس‌کدرز بپیوندید

ثبت نام کنید تا به بازار کار آنلاین دسترسی پیدا کنید
و مناسب‌ترین پروژه‌ها بر اساس توانایی‌های خود را بیابید.