ترجمه متن انگليسي به فارسي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام ف چند صفحه ترجمه دارم ف ممنون ميشم قيمت به همراه نمونه اي از ترجمه از صفحه اي دوم اون رو برام ارسال کنيد . تا 1 شنبه هم مي خوام به صورت تايژ شده مسلما . کل فايل صفحه هست بهصورت پي دي اف . سر هم جمع کني فکر کنم 2 صفحه بشه . ينمونه سوالات امتحانه در واقع . خودم مي تونم ترجمه کنم ولي خوب ترجمه روان مد نظرم هست . فايل رو هم ضميمه کردم مي تونيد دانلود کنيد . لطفا بعد از ديدن فايل قيمت بگيد . با تشکر


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

danesh1369

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

15,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 31 رای
پروژه موفق : 31
رتبه: 300
ده سال پیش

رضيه رفيعي نيا

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 120443
ده سال پیش

aliASPcoder

کاربر عادی

کاربر عادی

25,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 118499
ده سال پیش

مهندس-11

کاربر عادی

کاربر عادی

7,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 122090
ده سال پیش
+8500
+41336

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.