پیاده سازی فرمول state estimation در شبکه برق،در مقالات آمده است که از wEIGHTED LEAST SQUARE استفاده می شود و پیاده سازی فرمول bad data detection

برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 180,000 تومان

شرح پروژه:

این پروژه انجام تخمین حالت (state estimation) برای یک سیستم برق قدرت هستش.ما برای سیستم های برق یک معادله داریم

Z= Hx + e

البته این حالت dc اش هستش،حالا من با matpower اومدم برای ieee 14 bus جریان برق گرفتم که بهم چندتا ماتریکس خروجی داده که اطلاعت باس ها و شاخه ها و ژنراتورها هستند،با توجه به اطلاعات مقاله من یک ماترس z تشکیل دادم،که برای ۱۴ باسه میشه یک ماتریس 1 ×54

حالا

من میخوام x رو از روی z و h ای که دارم تخمین بزنیم،درواقع همون کار 

State estimation 

رو میخوام انجام بدیمو فرمول state estimation باید پیاده سازی شود که خوده فرمول ریاضی در مقاله ضمیمه آورده شده است و در نهایت فرمول Bad Data Detection هم پیاده سازی شود و با آستانه مقایسه شود برای تحتمال وجود خطا.

من مقاله و بردار z و ماتریس H را در اختیار شما قرار میدهم و میخواهم پروژه طوری پیاده سازی شود که قابل استفاده برای داده های بزرگتر مثل IEEE 118 bus هم باشد. در مقاله صفحه 3 در قسمت A.Background توضیح داده شده است


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

sajjadha72

کاربر عادی

کاربر عادی

180,000 تومان

امتیاز 8.49 (بسیار خوب)بسیار خوب از 86 رای
پروژه موفق : 87
رتبه: 1592
دو سال پیش
+8500
+92868

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.