الگوریتم رابطه بین اعداد

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

دوستان بنده یک سرویسی نوشتم که میزان قیمت یک محصول نسبت به عدد قیمت اصلی رو نشون میده .

به صورت مثال اگر قیمت دو برابر نشون داده بشه 2 یا دو و نیم برابر شده باشه 2.5 و ... .

چند وقته به دلایلی دیگه امکان نمایش اون نیست ( چون سرویس اصلی برای بنده نیست و من به api وصل شدم ) .

اما من یک سری اعداد دارم که خودم تونستم روابطی رو پیدا کنم که اگر قیمت محصول دو برابر یا بیشتر شده باشه نشون داده بشه .

مثال :

قیمت یک محصولی شده 2.9 و من با استفاده از ضرب و تقسیم اعداد و .. میتونم یک رابطه ای پیدا کنم که اگر بالای 2 بود بگه و اگر هم جزو اون رابطه ها نبود بگه کمتر 2 هست که خب ما نیاز نداریم .

من از قبل یک دیتابیس از این اعداد و نسبت قیمت ها رو دارم .

اگر کسی از دوستان میتونه بین این اعداد روابط بیشتری پیدا کنه که روی اکثرش جواب بده پیام بده .

جمع بندی : ما 7 عدد و میانگین اونها رو داریم که با نسبت محصول به قیمت اولیه رابطه دارن . ما نیاز داریم تا رابطش رو پیدا کنیم تا بتونیم بفهمیم قیمت محصول نسبت به قیمت اولیه بیشتر از 2 شده که بفروشیم یا نه . 

نکته : فرقی ندارد که بازه یا الگوریتم باشد ، تنها خروجی مهم است که بالای 2 به درستی نمایش داده شود و نحوه رسیدن به آن مهم نیست .

نکته : حتما لازم نیست که با یک الگوریتم باشه و امکان داره از چندین الگوریتم به دست بیاد و برای ما فقط مهمه که حداقل 50 درصدش رو درست تشخیص بدیم .

عکس دیتاها براتون ضمیمه شده .


+8500
+34913

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.