ترجمه 11 صفحه pdf مقاله مربوط به مدیریت فناوری اطلاعات

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 80,000 تومان

شرح پروژه:

سلام. وقتتون بخیر. میخوام یک pdf رو که 11 صفحه متن و تصویر داخلش داره برام خیلی روان  و قابل فهم ترجمه کنید. عکس ها رو هم بین متن ها قرار بدید که توضیحات متنی رو بشه به تصاویر ربط داد .در کل انگار که یه مقاله به زبان انگلیسی رو به فارسی میخواین ارائه بدین..از اونجایی که محاسبات آماری داخلش وجود داره،لازمه به عملکرد های نرم افزار های آماری spss و lisrel و ترجیحا pls تا حدی تسلط داشته باشید. ممنونم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

F a e z e h

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

80,000 تومان

امتیاز 9.57 (ممتاز) از 49 رای
پروژه موفق : 75
رتبه: 102
پنج ماه پیش

omid2017

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 9.37 (عالی) از 49 رای
پروژه موفق : 69
رتبه: 400
پنج ماه پیش

دیکشنری

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

88,000 تومان

امتیاز 6.00 (بالای متوسط) از 8 رای
پروژه موفق : 46
رتبه: 853
پنج ماه پیش

Projenevis

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

90,000 تومان

امتیاز 9.02 (عالی) از 50 رای
پروژه موفق : 68
رتبه: 120
پنج ماه پیش
+8500
+41437

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.