ساخت سایت برای خدمات پشتیبانی آنلاین به کاربران وب سایت های دیگر

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقتتون بخیر باشه .

من یک وب سایت می خوام که خدمات پشتیبان آنلاین کاربران رو به سایت های مختلف بده . از این نوع سایت ها زیاد توی اینترنت هست . طرف سرور می خوام با نود جی اس نوشته بشه و سوکت که کلا اجباری هست برای این جور پروژه ها .

شرح پروژه :

یک وب سایت که مدیر وب سایت ها توش ثبت نام می کنن و پلن چت با کاربر در اختیارشون قرار میگیره .

و یک کد که بهشون داده میشه تا اون کد رو توی سایتشون قرار بدن تا بتونن با کاربرهای سایتشون چت کنن .

هر کاربر که وارد سایتشون میشه یک سیشن براش ساخته بشه تا بر اساس اون سیشن متن چت کاربر و مدیر پشتیبانی سایتشون ذخیره بشه .

نمونه برنامه با جی اس زیاد هست که اگه نیاز بود سورس رو هم تقدیمتون می کنم .


+8500
+59271

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.