ایجادسه یکی سایت علمی(درج محتوای علمی کتاب شخصی بر روی سایت) و یک سایت شخصی برای معرفی رزومه شخصی و یک سایت معرفی و فروش نرم افزار

تا الان برای این درخواست 12   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ایجاد سایت علمی(درج محتوای علمی کتاب شخصی بر روی سایت)تا برای همگان قابل استفاده شود..

شامل بخشهای مختلف که قسمتهای مختلف کتاب است در عینحال در بخشهایی امکان قراردادن فیلمهای کوتاه و وویس هم داشته باشه اگر بشه امکان فروش کتاب هم مهیا باشه با تمام بخشهای متداول ابنگونه سایتها

سایت شخصی هم دوزبانه باشه با اطلاعاتی که در عین حال قرار داده میشود.. اطلاعات علمی و ثابت و معرفی شخصی

سایت نرم افزار هم شامل معرفی نرم افزار و امکان دانلودد و در صورت لزوم امکان فعالسازی انلاین انها


+8500
+84273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.