سمینار ارشد با موضوع داده کاوی در حوزه سلامت ( رشته تجارت الکترونیک )

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 250,000 تومان

شرح پروژه:

سلام  یه موضوع دارم میخوام برام سمینارش انجام بدید حتما باید از مقالات isi معتبر استفاده بشه. بسیار خوب و کامل باشه. خودم یه خلاصه اولیه تهیه کردم. میخوام مقالات دقیقا در این موضوع باز بشه و دقیق توضویح داده بشه.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

وزارت خارجه

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

250,000 تومان

امتیاز 9.62 (ممتاز) از 277 رای
پروژه موفق : 321
رتبه: 4
دو سال پیش

sakora

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 6.56 (خوب) از 9 رای
پروژه موفق : 13
رتبه: 225510
دو سال پیش

محمدجواداکبری

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 3 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 112868
دو سال پیش
+8500
+84162

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.