تشخصی و طبقه بندی علف های هرز و علف محصول با استفاده از متلب پردازش تصویر

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 180,000 تومان

شرح پروژه:

توضیحات پروژه در فایل ضمیمه هست. در این پروژه قرار است با استفاده از تولباکس nprtool متلب طبقه بندی هایی که امجام دادیم به شبکه عصبی اموزش دهیم و بهد به صورت گزارشکاری در فایل وورد بنویسیم در فایل پیوستی مقاله اصلی هم اضافه شده اسن . فایل دیتا ست را هم بعدا که موافقت کردید میفرستم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سعید رستمی لیما

کاربر عادی

کاربر عادی

180,000 تومان

امتیاز 9.31 (عالی) از 13 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 449
پنج ماه پیش

امین عسگری

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

450,000 تومان

امتیاز 8.86 (عالی) از 7 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 476
پنج ماه پیش

Aspiryn

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

260,000 تومان

امتیاز 9.74 (ممتاز) از 27 رای
پروژه موفق : 30
رتبه: 83
پنج ماه پیش
+8500
+41155

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.