نرم افزار سریع تفکیک شماره تلگرامی و غیر تلگرامی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10,500 تومان

شرح پروژه:

سلام دنبال ی نرم افزار هستم ک بتونه شماره های تلگرام و غیر تلگرامی تشخیص بده یعنی وقتی ی لیست شماره میدم بتونه  تشخیص بده ک کدوم تلگرامی هستند کدوم غیر تلگرامی و در یک txt فایل ذخیره کنه شماره ها هم فرمت  txt هست ، برنامه ساده باشه.
لطفا کسانی ک با محدودیت تلگرام اشنا هستند و قبلا چنین پروژه ای انجام دادن  لطفا پیام بفرستن.

توجه : سرعت برسی مناسبی داشته باشه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

شایان

کاربر عادی

کاربر عادی

10,500 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز) از 105 رای
پروژه موفق : 221
رتبه: 157445
یک سال پیش

PARSWORK

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 8.04 (بسیار خوب) از 41 رای
پروژه موفق : 49
رتبه: 223
یک سال پیش
+8500
+80808

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.