نیاز به کمک برای انجام پایان نامه ارشد نرم افزار

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت دوستان محترم

لطفا توضیحات زیر را به دقت مطالعه نمایید.

1- لطفا تنها دوستانی که مدرک تحصیلی حداقل ارشد نرم افزار یا مرتبط را دارند پیشنهاد دهند.

2-کل کار،  نگارش پروپوزال و فصل های اول تا پنجم پایان نامه است و همینطور پیاده سازی مورد نیاز آن  که بر عهده فریلنسر خواهد بود.

موضوع :

3- موضوع  پس از انتخاب فریلنسر به طور کامل تشریح خواهد شد.( درباره پیاده سازی یک سیستم خبره و پیشنهاد دهنده برای انتخاب سهام مناسب بورس اوراق بهادار (پورتفوی) و خرید و یا فروش آن طبق یکسری استراتژی است. البته موضوعی که جدید بوده و متفاوت از موارد قبلی باشد.)

4- پرداخت ها مرحله ای و پس از تایید نهایی هر مرحله انجام خواهد شد زیرا باید هر بخش به تایید استاد راهنما برسد بنابراین بدون تایید امکان پرداخت نخواهد بود. پس از کامل شدن فصل دوم و تایید بخشی از هزینه آزاد خواهد شد و بقیه فصول هم به همین ترتیب انجام می شود. و اگر کار ارائه شده تایید نگردد پرداختی صورت نمی گیرد مگر اینکه مجددا اصلاح شده و ارسال گردد. (دلیل عدم تایید استاد اعلام می گردد تا مطابق با آن اصلاح شود) در صورتی که با این شرایط آماده همکاری هستید پیشنهاد خود را ارسال نمایید.

5- حداکثر زمان لازم 3 ماه است، تا 3 ماه دیگر باید  تکمیل و تحویل گردد.

با تشکر

مقالات و ئایان نامه های مرتبط در این رابطه با موضوع در اختیار فریلنسر قرار میگیرد.


+8500
+50923

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.