پروژه اکسل و اکسس

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

سلام دوتا پروژه ساده  اکسس و اکسل دارم که در ضمیمه پیوست کردم پروژه های بسیار ساده هست  می خوام کسایی که در  اکسل و اکسس مهارت دارند پیشنهاد بدن  خواهشآ کسایی که بلد نیستن پیشنهاد ندن   پروژه ها ساده هست   تا شنبه ظهر حتمآ حتمآ می خوام  لطفآ قیمت نجومی ندید  اگر کسی واقعآ مهارت داره  و می تونه اینا رو درست انجام بده و قیمتش مناسب باشه پیشنهادش رو قبول می کنم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

AK_47

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

20,000 تومان

امتیاز 9.53 (ممتاز) از 37 رای
پروژه موفق : 41
رتبه: 683
سه روز پیش

Faezeh91

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

80,000 تومان

امتیاز 9.52 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 35
رتبه: 221
پنج روز پیش
+8500
+35897

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.