بهینه سازی در پایتون 3 با استفاده از پکیج pyomo

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

لطفا فقط و فقط افرادی که بهینه سازی تو پایتون 2 و 3 رو کار کردن و با تفاوت هاشون آشنا هستن مخصوصا تفاوتهای پکیج pyomo برای انجام این پروژه درخواست بدن، چون توضیحاتی رو که درموردش میدم رو فقط این افراد میتونم متوجه شن.

من یه کد مربوط به بهینه سازی سیستم های قدرت دارم که در پایتون2 اجرا میشه. میخام با پایتون 3 اجراش کنم ولی بعد از حل مسئله بهینه سازی و استفاده از دستور instance.solutions.load_from(results جواب مسئله روی ابجکتی که از روی اون instance ساخته شده لود نمیشه. اما تو پایتون 2 بعد دستور instance.load(results جواب بدون مشکل لود میشه و بدون مشکل کد تا انتها ران میشه. من خودم نمیفهمم مشکل چیه و چجوری میشه حلش کرد!!!  ولی بعید میدونم راه حل چیزی غیر اضافه کردن یه کامند یا تغییر چند اپشن باشه.

کل این پروژه اینه که همین مشکل تو کد برای ران تو پایتون3 حل بشه.


+8500
+47318

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.