نیاز به شخصی که اکانت وریفای شده سایت فریلنسر داره

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

به شخصی نیاز دارم که اکانت وریفای شده فریلنسر داره + حساب پی پال 

من خودم نمیخوام اکانتم وریفای بش ... 

به این صورت که شخصی که اکانت وریفای شده داره ، مبلغی حدود 150 دلار رو به فریلنسر باید بده یعنی پروژه بزنه و فریلنسر رو ک خودم معرفی میکنم بهش پول رو واریز کن

این مبلغ از حساب خودتون باید داده بش و من اینجا واریز میکنم اما ازاد نمیکنم چون چیزی فراتر از اعتماد هست و هیچ ادم عاقلی اینکارو نمیکنه . 

سپس شما از حساب خودتون به فریلنسر پرداخت میکنید و بعد از انجام کار توسط فریلنسر پول رو ازاد میکنم براتون + هزینه خدماتی ک ب من دادید

ضمنا اگر من ازاد نکنم داوری و پشتیبان ها میتونن اینکارو براتون کنن چون اسم پروژه مشخصه و قابل پیگیری 

شما اسکرین شات چت + لینک پروژه + فایل های ک فریلنسر میده رو همینجا میفرستید و از طریق همینها میش پیگیری کرد

بنابراین اگر شما اسکرین شات و لینک پروژه رو بدید و من پول ازاد نکنم در این صورت حق با شماست و داوری پول رو براتون ازاد میکنه .

---

خیلی فوری نیاز دارم تا چند ساعت دیگه بیشتر وقت ندارم لطفا کسی داره کمکم کنه بهم 


+8500
+35899

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.