نرم افزار ذخیره تنظیمات نرم افزار tseclient

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

نرم افزاری هست به نام tseclient

این نرم افزار مربوط به اطلاعات نماد های بورسی است که حجم کمی داره

تو این نرم افزار از بین حدود 800 نمادی که هست، نماد های دلخواه رو انتخاب می کنیم.

منتهی یه مشکلی که هست این کار طول میکشه

 یه نرم افزار یا ترفندی که وقتی یکبار این کار رو کردم، اگه ویندوز عوض شد یا خواستم روی کامپیوتر دیگه ای اونو نصب کنم، نخوام مجددا این کار رو بکنم و همون نمادهایی که بار اول دادم با این نرم افزار یا ترفند وارد قسمت نماد های انتخابی شود.

توجه: برخی نماد ها دوبار یا سه بار در این نرم افزار تکرار شده اند مانند"خاور" یا "رکیش" و خیلی های دیگه.فقط یکی از این ها داده تولید می کند و دیگری داده ای تولید نمی کند یا دیتای اون قدیمی است. اینکه کدوم نماد دیتا می دهد و کدوم یکی دیتا نمی دهد با امتحان کردن مشخص می شود. ولی قطعا در کدهای این برنامه میان این دو نماد یکسان تفاوت وجود دارد.


+8500
+39111

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.