نوشتن دو فصل سه و چهار پایان نامه به همراه پیاده سازی مربوطه

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

شرح کامل پروژه به شرح زیر هست:

1- مقایسه کلی الگوریتم های سیستم های پیشنهاد دهنده : در این بخش باید توضیحاتی در مورد انواع الگوریتم ها آورده شود ( این مورد رو شاید خودم انجام بدم)

2- معرفی دقیق معیار های شباهت دایس ، جاکارد ، و کسینوسی : ابتدا هر کدام توضیح داده بشه که هر کدام چجوری کار میکنن و فرمول آنها توضیح داده شود که روند کار به چه صورت هستش.

و هر کدام بر روی چه نوع دیتایی خوب عمل میکنند و معایب هر کدام بیان شود . (فقط متن هست این بخش طوری که بتونم چند  تا اسلاید رو به این بخش تخصیص بدم )

3- بر روی دیتاست صد هزار رکوردی  مویلنز ، معیار های شباهت جاکارد، کسینوس وو دایس اجرا بشه با معیار های ارزیابی MAE , RMSE  ، یه معیار دیگه هم هست که اختیاری هستش (PCP)

و نتایج حاصله رو ببینیم و بگیم کدام یک خوب عمل کرده و کدام خیر و دلیل ضعف چی بود. از خروجی این موراد باید بتونیم چند تایی نمودار مختلف بدست بیاریم که بگیم مثلا برای n تا کاربر میعار شباهت جاکارد با این معیار ارزیابی این نمودار بدست اومد و مثلا دقتش اینقد هست و... و برای اون دوتا معیار شباهت دیگه هم به همین منوال . در نهایت بتونم رو نمودار  و جداول معیارهای شباهت رو با هم  مقایسه کنیم و بگیم در نهایت بین این سه تا با این معیار ارزیابی بهترین خروجی رو این داشته مثلا.

نمودار و جدول خیلی مهم هستن داشته باشیم که در اسلاید پایان نامه بیارم .

4-یکی از کارهایی که نیاز داریم انجام بدیم ترکیب یا تبدیل داده های امتیازی کاربران به دودیی یا همان صفر و یک هست و بعد  باز بیایم روش اون معیار های رو اجرا کنیم و ببینیم این بار چه نتایجی بدست میاد  و آیا باعث بهبود میشه یا نه . برای ترکیب مقاله خاصی ندارم فعلا ولی اگر مقاله معتبری باشه در این زمینه میتونیم از اون استفاده کنیم ویا میتونیم داده امتیازی رو به عنوان یه آلفایی چیزی در کنار داده امتیازی استفاده کنیم داخل فرمول های معیار شباهت.

5- بخش پنج که بخش آخر هستش ، بر اساس مقاله پیوست شده، باعث بهبود جزئی در معیار های شباهت بشویم . میتوانیم از کارهایی آینده مقاله پیوست و یا همان کاری که مقاله استفاده کرده استفاده کنیم (با یکمی هم اختلاف باشد بهتر )

نکته : با زبان پایتون و ترجیحا با ژوپیتر انجام بشه 

 نکته : نمودار و جداول خیلی مهم هستند

نکته: کدها در آخر کار مورد نیاز هست برای پایان نامه

نکته: برای رسم نمودار بر اساس داده های حاصل شده میتوانیم از اکسل هم استفاده کنیم .

نکته: موارد فوق جز بحث های اصلی هستش اگر در طول اجرای کار مقاله بهتر اینا پیدا شد میتوانیم از آن هم استفاده کنیم 

نکته : طبق چیزی که صحبت کردیم قرار شده با دو فصل فعلی موجود حدود 80 صفحه ای شود.

نکته : کار بخش بخش جلو برود و هر بخش را به تایید استاد برسد و بعد جلو بریم


+8500
+37356

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.