پارافریز (بازنویسی ) متن انگلیسی در حوزه نیروگاه های برقی جهت از بین رفتن درصد کپی متن نوشته

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و احترام خدمت مجری های محترم و مترجمین و ویراستاران محترم متن درخواستی  در حوزه نیروگاه های برقی می باشد به طوری که  متن نوشته شده از مقالات کپی شده است لذا از مجری محترم می خواهم متن را پارافرایز (بازنویسی ) کند به طوری که معنای متن نوشته شده حفظ شود تا درصد کپی متن نوشته شده در نرم افزارهای plagiarize checker زیر 15  درصد نشان داده شود. متن دریافت شده از مجری محترم در نرم افزار مجددا برررسی می شود و چنانچه مورد تایید قرار گرفت وجه پرداختی آزاد خواهد شد.

ابتدا مجری های محترم پیشنهاد قیمت خودتون را اعلام بفرمایید و در صورت تایید مجری، متن ارسال خواهد شد. متن ارسالی 31 صفحه می باشد.


+8500
+41176

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.