ترجمه روان قسمتی از یک مقاله

برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 15,000 تومان

شرح پروژه:

سلام دوستان. بنده یک پروژه مربوط به مکانیابی آمبولانس باید انجام میدادم. فایل پروژه تقریبا کامل شده و آمادس فقط استاد مربوطه گفته ک یکسری توضیحات کلی ذکر شده در رابطه با پوشش و مکانیابی موجود در مقالرو به فایلی ک آماده کردم اضافه کنم. این توضیحات درباره پیشینه مکانیابی و... هستش ک در قسمت previous research مقاله ی مرجع ب اون اشاره شده. و در حد دو سه صفحه کفایت میکنه و باید اونو ب پروژه ای ک آماده کردم اضافه کنم. کار سخت و وقت گیری نیستش ولی خودم دسترسی ب سیستم ندارم این چند روز و از طرفی کار رو باید تحویل بدم. از کسایی ک کار ترجمه انجام میدن و ترجیحا آشنایی با رشته مهندسی صنایع دارن میخام بعد از مطالعه اون قسمت  previous research موجود در مقاله پیوست شده در زیر ، قیمت پیشنهادیشونو برا انجام این کار بگن.

خود فایل پروژه رو هم ک آماده کردم در پیوست قرار میدم ک در نهایت شما باید اون قسمتی ک انجام میدین رو بعد از مقدمه و چکیده این فایل وورد قرارش بدین. و مورد دوم اینکه در هر جایی از این متن فایل وورد پیوست شده در زیر ک کلمه " مقاله " وجود داره ب جاش کلمه "پروژه " رو جایگزین کنین.

توجه داشته باشین ک در حد دو سه صفحه با بیان و نگارش روان کفایت میکنه و بازه پیشنهادی قیمتتون اگر نهایتا 25 یا 30 هزار تومان است قیمت بدین. دیگه هر چی کمتر بهتر. مهلتشم نهایتا تا چهارشنبه صبحه. ممنونم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

خانوم موسوی

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 3 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 1458
سی روز پیش

elham.k

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

30,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 43
رتبه: 926
یک ماه پیش

Faezeh91

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 9.55 (ممتاز) از 22 رای
پروژه موفق : 36
رتبه: 220
یک ماه پیش

سپهر

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 9.59 (ممتاز) از 18 رای
پروژه موفق : 26
رتبه: 414
یک ماه پیش

کاربر121798

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 15535
یک ماه پیش
+8500
+37254

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.