نرجمه زبانشناسانه متن انگلیسی به فارسی

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

در فایل ضمیمه یکسری تعاریف و مثال ها برای بعضی از کلمات به صورت انگلیسی آمده است که باید با توجه به معنی اون کلمه در جدول(که معنی شده اند) معنی شوند و تعریف گوگلی و ویرایش نشده مدنظر بنده نیست چون اون کار را خودم هم می توانم انجام دهم پس اگر زبان انگلیسی را واقعا خوب میدانید و مترجم هستید این کار را با مطالعه فایل ضمیمه قبول و انجام دهید در ضمن تقریبا 10 صفحه آن ترجمه شده است و چون به صورت جدول است تعداد صفحات زیاد شده وگرنه متن قابل ترجمه زیاد نیست . باتشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مرد شرقي

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 16
رتبه: 16945
بیست و شش روز پیش
+8500
+37359

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.