قفل نرم افزاری برای فایل ویدیویی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

قفل نرم افزاری با شرایط زیر :

 فیلم های ما با پسوند MP4 است و میخوایم توسط روشی به پسوند exe تبدیل شوند

 برای همین نیاز هست تا یک پلیر اختصاصی نوشته شود که تنها همان پلیر بتونه فیلم رو به نمایش در بیاورد. این پلیر روی تمامی ویندوز های قدیمی و جدید بدون هیچ مشکلی اجرا گردد.

قفل گذاری روی فایل های mp4 و تبدیل آن توسط ما دارای پیچیدگی خاصی نباشد و ساده باشد

 روش فعال سازی به صورت ارائه سریال از طرف ما به کاربر نهایی باشد و منحصر به سیستم خود کاربر باشد و در هیچ سیستم دیگری سریال کار نکند . برای دریافت سریال شخصا وارد یک صفحه در وبسایت بشه و خودبه خود پلیر سریال رو نگیره تا فقط کاربران سایت بتونن ببینن فیلم رو

 سرعت اجرای فیلم در پلیر اختصاصی بدون افت عملکرد سرعت و کیفیت نمایش و صدا باشد. و تمام امکانات یک پلیر را دارا باشد.

تا حد امکان نرم افزار سبک و ساده باشد ولی ظاهری مدرن و خوب داشته باشد

ظاهر منوی اولیه جهت وارد کردن سریال نامبر، مدرن و به روز باشد.

فعال سازی به این صورت باشد که کاربر کد دریافتی از برنامه را از طریق سایت ثبت کند و سریال را دریافت کند و و همچنین با ارسال کد به ما ، خودمون هم بتونیم سریال رو برای کاربر ارسال کنیم . و یا روش های پیامکی و ...

اگر راهی هست وب سرویس لازم نباشه تو اولویت هست

فقط اگر روش فعالسازی به صورت وب سرویس بود بعد از اولین فعالسازی دیگه برای دفعات بعد و فیلم های بعدی نیاز به اینترنت نباشه . یعنی لازم نباشه هر دفعه چک کنه سریال رو

برای هر فیلم فقط یک بار توسط ما خروجی exe تهیه شود و بر روی هاست ما آپلود شود. و هر تعداد کاربر نهایی که دانلود این فایل exe را انجام دادند با سریال هایی که ما در اختیار آنها قرار می دهیم برنامه را اجرا کنند.

پشتیبانی و اطمینان از کارکرد قفل بسیار مهم است لذا تسویه نهایی تا اطمینان از این موارد انجام نمی شود. البته طبق توافق پرداخت هایی در این بین انجام خواهد شد.

در صورت امکان نرم افزار نصب شود و برای پخش اولین فیلم سریال رو درخواست کنه و بعد از وارد سازی دیگه ثبت بشه برای همیشه.

قفل نرم افزاری جلوی اسکرین کپچر گرفتن با انواع نرم افزار هارو بگیره


+8500
+41311

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.