اسکریپت مدیریت و مانیتورینگ مشتریان

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

اسکریپت مدیریت و مانیتورینگ مشتریان

توضیحات کلی کار :

شرکتی برای تولید محصولات خود از نیروی کار خانگی (شغل خانگی) استفاده میکند، هر وقت نیروی کار محصول خود را آماده کرد از طریق ارسال پیامک به پنل شرکت آمادگی تحویل محصول را اعلام میکند، هر پیامکی که به پنل پیامکی برسد مستقیما به اسکریپت نوشته شده میرسد و در جدول مورد نظر در دیتابیس ذخیره میشود و زمانی که مدیر سایت وارد شد میتواند کارهایی که آماده تحویل هستند را ببیند بصورت لیست، در نهایت کارهایی که در یک محدوده آدرسی(جغرافیای) هستند را به یکی از رانندگان خود الصالق میکند و در همین حین اپلیکیشن اندروید این اطلاعات را میگیرد و آدرس و مشخصات محصول مورد نظر را دریافت میکند و به آدرس مورد نظر برای دریافت محصول میرود، بعد از تحویل محصول و بررسی آن به مشتری امتیاز میدهد که از طریق وب سرویس به اسکریپت نوشته شده منتقل میشود و بعد از ثبت در دیتابیس پیامکی حاوی مقدار امتیاز داده شده به محصول و جمع کل امتیاز ها از طریق پیامک به نیروی کاری که محصول را تحویل داده اطلاع داده میشود.

جزییات :

لیست کارهایی که اسکریپت مورد نظر باید بتواند انجام بدهد:

1_ثبت نام مشتریان توسط خود مشتری و مدیر سیستم

2_لیست راننده ها(فقط چند راننده که توسط مدیر ثبت میشوند و راننده ها با یوزر نیم و پسوردی که مدیر بهشون میده وارد اپلیکیشن اندروید میشن)

3_تعداد کارهایی که هر راننده به انبار آورده است

4_روزهای کاری هر راننده

5_لیست نیروی کار خانگی (شامل مشخصات فردی، آدرس، امتیاز، تعداد محصولاتی که تا الان آماده کرده)(البته آدرس بعد از هر بار تسویه به اندازه تسویه انجام شده کم میشه)

6_لیست نیروی کاری که آمادگی تبدیل امتیاز به درآمد را دارند

7_انجام تسویه حساب با نیروی کار خانگی(قرار نیست درگاه پرداخت و ... داشته باشه فقط مدیر میزنه اینقدرش تسویه شد و از امتیازش کم میشه همین

8_امکان گزارش گیری از کلیه محصولات دریافتی در هر روز، هفته، ماه، سال (نموداری و لیستی که در حالت لیستی باید بشه ستون هایی که قراره نمایشش داده بشه یا نه قابل انتخاب باشه)

9_امکان نمایش موقعیت راننده بر روی نقشه (اطلاعات از طریق گوشی هر 5 دقیقه یک بار به سرور ارسال میشود البته میشه کمتر و بیشتر بشه)

10_امکان خروجی گرفتن از اطلاعات گزارش محصولات دریافتی کلی و هر مشتری به صورت PDF و Exel

11_وب سرویس دریافت لیست آدرس هایی که راننده قرار است برود

12_وب سرویس امتیازدهی راننده به نیروی کار خانگی پس از تحویل محصول

تم هم در دو نوع تیره و روشن باشد مثل تصویر ارسال شده


+8500
+37179

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.