ساخت ربات سفارشگیر تلگرام

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام، 

 رباتی میخوام که با کلیک بر روی هر کالا، وارد ربات بشه و ابتدا از مشتری سوال کنه این کالا را میخواد، بعد تعداد را بپرسه، سپس یه سری اطلاعات را از مشتری دریافت کنه، و آن را به صورت پی دی اف برای من(مدیر کانال) ارسال کنه.

اطلاعاتی نظیر: نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، شماره ثابت(به همراه کد)، شماره همراه، استان، شهرستان، شماره پلاک، آدرس کامل ،لوکیشن، نحوه ارسال و کد تخفیف.

نکته 1: لوکیشن اجباری نباشه و در صورتی که طرف نخواست بره سوال بعدی.

نکته 2: برای نحوه ارسال یه سری شرایط داریم که به مشتری ارائه بشه و مشتری یکی از گزینه ها را انتخاب کنه.

نکته 3: کد تخفیف اگر داشت وارد کنه و اگر نداشت هم بره بعدی.

حالا اگه هر کسی اطلاعات بیشتری هم میتونه بهش اضافه کنه که دمش گرم، و یا پیشنهاد بهتری داره استقبال میکنم.

و اینکه میخوام شخصی باشه، وگرنه نمونه مشابه تو نت هست که بقولی استیجاری هستن.


+8500
+37185

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.