ترجمه مقاله با موضوع فریلنسینگ و تبدیل آن به فایل صوتی -15

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 74,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

فایل ضمیمه شده یک مقاله در زمینه فریلنسینگه که باید به صورت روان و واضح با پایبندی به متن ترجمه بشه. ترجیحا از اصلاحات ساده و گفتاری استفاده شود.
لطفا همه جملات به صورت کامل ترجمه بشن و هیچ جمله یا عبارتی جا نیفته.

توجه داشته باشید: این مطلب قرار در وبلاگ قرار بگیره، بنابرین نیاز هست که مجری مطلب رو به روان و خوانا ترجمه و پس از آن ویرایش کنید.

پس از تحویل پروژه، کار مورد بررسی قرار می‌گیره و مجری متعهد میشه که درصورتی که نیاز به ویرایش وجود داشته باشه، نسبت به ویرایش و تغییر موارد درخواستی اقدام کنه.

 بعد از اینکه ترجمه ویرایش شده مورد بررسی قرار گرفت و تایید شد، نیاز است که متن با بیانی شیوا و قابل درک خونده بشه و با کیفیت خوب تحویل داده بشه.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

بهروز

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

74,000 تومان

امتیاز 9.79 (ممتاز) از 344 رای
پروژه موفق : 409
رتبه: 3
بیست و هشت روز پیش

Alireza D

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

23,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 2137
یک ماه پیش

elham.k

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 43
رتبه: 926
یک ماه پیش

Zahra) sparrow)

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

70,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 722
یک ماه پیش
+8500
+37253

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.