ترجمه مقاله انگليسي به فارسي با متن ساده

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

9 صفحه انگليسي بنده فقط به علت کمبود وقت اين مقاله را براي ترجمه قرار دادم بنابراين انتظار دارم با توجه به ساده و روان بودن متن، ترجمه خوب و روان ارائه شود. متن ساده و روان است. حتما دو روزه ترجمه و تحويل شود. به صورت تايپ شده در قالب فايل ورد ارائه شود. يک جدول هم در متن هست که به صورت جدول ترجمه شود ترجمه ي لغات و اصلاحات خاص متن به عنوان راهنماي ترجمه به مترجم داده مي شود. لطفا پيشنهاد دهندگان گرامي پاراگراف اول را که 5 جمله است به عنوان نمونه ترجمه کنند.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

danesh1369

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

65,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 31 رای
پروژه موفق : 31
رتبه: 300
شش سال پیش

هوش مصنوعی-476

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 8.16 (بسیار خوب) از 46 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 112207
شش سال پیش

(NightStar (E.Saberi

کاربر عادی

کاربر عادی

43,000 تومان

امتیاز 9.93 (ممتاز) از 38 رای
پروژه موفق : 43
رتبه: 111696
شش سال پیش

ShahramF

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 115724
شش سال پیش
+8500
+41205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.