انجام محاسبات و خروجی اکسل آزمایش هیدرومنتری 152H به همراه توضیح کوتاه مراحل محاسبات

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام. من یک آزمایش هیدرومتری با هیدرومتر 152H انجام دادم و خروجی هامو برداشتم کردم . برای ایم پروژه من نیاز دارم که فایل اکسل این آزمایش تهیه بشه (بدون اشتباه تایپی و محاسباتی ) و همینطور انجام مراحل محاسبات به همراه توضیح مختصر نیز نوشته بشه.
لطفا هزینشو بفرمایید در صورت تفاهم  برداشت های ازمایشم رو براتون بفرستم. 
در کل فایل های محاسباتی ، فایل های اکسل و توضیح مختصر روش محاسبات و روش کار با اکسل هیدرومتری 152H رو میخوام .

لطفا به موارد زیر نیز توجه داشته باشید.
1- منبع استفاده شده برای محاسبات از جدیدترین نسخه ASTM باشد.
2- اگر برای بدست آوردن عددی برای محاسبات از جدول و نموداری استفاده شد ، لطفا منبع همینطور تصویر این نمودار یا جدول نیز در پیوست فایل ارسال شود.
3- لطفا از نمودار لگارتیمی و استاندارد برای نمودار دانه بندی استفاده کنید.

با تشکر


+8500
+41505

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.