پروژه سایت و اپلیکیشن سوپرمارکت

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

جزییات و نیازهای پروژه در فایل ضمیمه قرار گرفته است.

لطفا پس از مطالعه پیشنهادتون رو ارسال کنید.

برنامه نویسانی که پیشنهاد ارسال میکنند باید منعطف و با حوصله باشند. من سعی کردم هرنیازی که دارم رو در فایل ضمیمه قرار بدم.. ولی اگر موردی بود در طول زمان انجام پروژه به اطلاع برنامه نویس محترم میرسونم و انتظار دارم به بهترین نحو انجام بشه. طبیعتا تعامل در به ثمر رساندن پروژه خیلی مهم هستش..

===>>> جزییات دقیق پروژه در فایل PDF که ضمیمه شده است قرار دارد. <===

+ دوستانی که امکان جمع آوری لیست محصولات سوپرمارکتی را دارند هم اعلام نمایند. شامل نام محصولات سوپرمارکتی+توضیح+تصاویر+جزییات و توضیحات هر محصول

+ دوستانی که نمونه کار آماده از پروژه مشابه داشته باشند در اولویت هستند.

+ با توجه به فازهای بعدی که برای این پروژه تعریف شده است، همکاری با برنامه نویس محترم ادامه خواهد داشت.

+ سورس کامل پروژه (سمت وب و اپلیکیشن) دریافت میشود.

+ برای گرافیک پروژه طرح خیلی متفاوتی مدنظر نداریم. ولی اگر لازم باشد میتوانیم آنرا تهیه و در اختیار مجری محترم قرار دهیم. از نظر ظاهری مشابه دیجی کالا و اسنت مارکت.. ولی با رنگبندی متفاوت

+ لوگو و تمام وبسرویسهای لازم در اختیار مجری محترم قرار داده میشود.

+ در فاز اول صرفا نسخه وب و اندروید نیاز میباشد. ولی در فازهای بعدی نسخه iOS نیز اضافه خواهد شد. البته این موضوع بستگی به قیمتی دارد که مجری محترم اعلام میکند و اگر قیمت مناسبی اعلام شود در همین نسخه نیز نسخه iOS اجرایی خواهد شد. در صورتی که فقط نسخه اندروید درفاز اول اجرایی شد، از برنامه نویس محترم وبسرویس سیستم جهت برنامه نویسی نسخه iOS گرفته خواهد شد.


++ کل این پروژه برای یک شهرستان کوچک اجرایی خواهد شد، پس لطفا قیمتی منصفانه بدهید دوستان عزیز


+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.