تغییر در فرم php

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

من یک فرم با php نوشتم که شامل چند فیلد و دکمه save و یک دکمه به نام New_Button است.دیتابیس mysql  و شامل دو تیبل test و base  است

در فرم حاظر تب دوم یعنی New tab1 و  دکمه save را با js  غیرفعال کردم (فایل pageevents_test.js  در مسیر output\include\runnerJS\events )

فرم test_add.php  اطلاعات را در تیبل testذخیره می کند.

حال می خواهم با کلیک بروی دکمه New_Button، محتویات فیلد f1 را در تیبل base ( فیلد f1 ) جستجو کند که در صورت وجود، مقدار x , y  انرا در زیر دکمه نمایش دهد و پیغام دهد که اطلاعات یافت شد.

هم اکنون بصورت تستی یک اکشن روی دکمه New_Button ست کردم (فایل button_New_Button.js و فایل buttonhandler.php در مسیر output\include  )

برای تغییر اطلاعات دیتابیس به فایل ConnectionManager.php رجوع کنید

سوالی بود بفرمایید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

علیرضا :)

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

30,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 5
رتبه: 43188
نه روز پیش
+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.