ربات کامنت تبلیغات یوتیوب(آسان)

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

سلام و درود 

یک ربات برای تبلیغات کامنتی در یوتیوب میخواسم وش کارش به این شکل است که از لیست a یک عبارت را سرچ کند سپس یکی از ویدیو ها را انتخاب کرده واز لیستb یکی از منن ها را زیر آن ویدیو کامنت کند

در بخش تنظیمات دو مورد باشد

فاصله زمانی بین هر کامنت : دوتا عدد وارد شود مثلا 20 و 120 یک عدد را بین آن دو عدد که بهش دادم رو انتخاب کند مثلا 56 ثانیه بین دو کامنت فاصله باشد(هر دو کامنت فاصله خاص خود را دارن )

زمان توقف: از ساعت z تا x کامنت نفرستد( ضریب خطا داشته باشه یعنی تا 100 دقیقه هم دیر شروع کن)


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

eenvid

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

150,000 تومان

امتیاز 9.25 (عالی) از 4 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 512
سه روز پیش

شایان

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

90,000 تومان

امتیاز 9.83 (ممتاز) از 69 رای
پروژه موفق : 143
رتبه: 114
چهارده روز پیش

mahdi.askari

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 1 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1644
سیزده روز پیش
+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.