استخراج عکس صفحات نخست تعدادی فایل pdf

تا الان برای این درخواست   10   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و وقت بخیر

نیازمند یک برنامه برای استخراج صفحه نخست کتاب با فرمت pdf هستیم. این نرم افزار مورد نیاز موارد زیر را دنبال میکند:

1. دایرکتوری که فایلهای pdf در آن قرار دارند را دریافت میکند.

2. دایرکتوری خروجی که باید تصاویر استخراجی را در آن ذخیره کند دریافت میکند.

3. پس از اجرای برنامه تصویر صفحه نخست هر کتاب را در رزولوشن ابعاد 1080px x 1350px استخراج کرده و با نام همان فایل pdf که تصویر را ازان گرفته است در دایرکتوری خروجی ذخیره نماید.

توجه : برنامه به هیچ وجه نباید هیچ اثر دیگری در تصویر استخراجی بجز آنجه در صفحه نخست کتاب وجود دارد بخاطر لایبرری مورد استفاده یا هر دلیل دیگری وارد نماید.


+8500
+69208

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.