رفع 3 ایراد جزئی در اوپن کارت

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 130,000 تومان

شرح پروژه:

سلام خدمت مجریان عزیز،

سایت بنده 3 تا مشکل داره:

  1. مشکل اول با حالت چرخشی ماژول اخبار از قالب ژورنال هست که محتویاتش نمایش داده نمیشه اگر عکس اول که ضمیمه شده رو ملاحظه کنید خواهد دید همه چیز این ماژول درست کار میکنه جز قابلیت چرخشی پستهای ماژول اخبار که اصلا نمایش داده نمیشه.
  2. در تنظیمات ماژول "حمل و نقل دلخواه" مشکلی هست که عبارت رایگان از جلوی گزینه "روش حمل و نقل" در تسویه حساب برداشته نمیشه (در تنظیمات این ماژول اگر در قسمت"مقدار خرید برای حمل رایگان" صفر گذاشته بشه دیگه کلمه رایگان رو در تسویه حساب نشون نمیده ولی نمیدونم چرا این گزینه عمل نمیکنه) لطفا عکس ضمیمه شده شماره 2 ملاحظه شود.
  3. غیر اجباری شدن ایمیل در ثبت نام و تسویه حساب سریع

با تشکر از شما


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Pouyan

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

130,000 تومان

امتیاز 9.11 (عالی) از 20 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 207
پنج روز پیش

noktedan

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 4
رتبه: 73032
نه روز پیش
+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.