استفاده از یک بخش خاص نرم افزار دیوار و ارسال پیامک به آن دسته

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام 

من به یک نرم افزار نیاز دارم ترجیحا اندروید یا سیستم عامل ویندوز فرقی نمیکنه 

به این صورت که مثلاً من یک کالا رو می خوام به یک دسته خاص در دیوار در یک منطقه با ارسال یک اس ام اش شناسایی کنم 

خیلی واضح تر بگم کار من فروش فرش هست و یک ایده دارم که این است کسانی که در تهران هستند فرش های کهنه خودشون رو که برای فروش گذاشتند من خریداری می کنم و فرش نو به اونها میفروشم برای این که فروشنده های فرش خونگی از این کار من با خبر بشن من باید به صورت اتوماتیک وار به تمام کسانی که فرش برای فروش گذاشتند پیامک بدم 

من از شما این نرم افزار رو می خوام ولی با دسته بندی خود دیوار فقط هم برای قسمت فرش و گلیم می‌خوام تهیه بشه و نیازی به دیگر قسمت ها ندارم 

ولی چند تا مورد رو لازم دارم منظورم از مورد دسترسی آسان هست 

یک من بتوانم محدوده خاصی از شهر رو انتخاب کنم مثلاً بگم امروز فقط برای منطقه ونک که دسته بندی شده داخل دیوار اس ام اس ارسال بشه 

دو برای شماره تکراری اس ام اس ارسال نشه 

سه حدالمقدور با یک شماره موبایل پیام ارسال بشه و مشتری هم بتونه از راه همون شماره پیامک بزنه 

با تشکر 


+8500
+37167

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.